Ziyaretçi
Bugün: 12Toplam: 782308

bukalemun alan tarama

| FİYATLAR

eniyi dedektör
eniyi dedektör
Fiyat:2500.00TL
Tanıtım Fiyatıdır
 • Alan tarama bukalemun
  Alan tarama bukalemun
 • Altın arama çubuğu
  Altın arama çubuğu
 • hazneli alan tarama
  hazneli alan tarama
 • hazneli çubuk
  hazneli çubuk
 • altın arama çubuğu
  altın arama çubuğu

**** kendiliğinden enerji veren madde üst resimdedir****

Geniş Bilgi için Resmi sayfamıza tıklayın

 Bukalemun alan tarama cihazı bir bukalemun gibidir.

İçinde bulundu ortama göre renk değiştirmesi gibi cihazda içine konulan numuneye  göre arama yapar.

Avını uzun dili ile uzaktan yakalayan bukalemun gibi uzak menzillere etki eder.

360 derece görüş ile tam çevresini tarar.

        Hedef seçiciliği cihaza has bir özelliktir. numune bölmesine konulan örnek malzeme, Güç tüpündeki RADYOAKTİF madde tarafın uyarılarak numune bölmesindeki malzemenin frekansı sinyali çok yüksek dereceye  yükseltilir. çok uzun mesafeye etki eder. 

Ömrü 14 yıl  

Ömrü 25 yıl ve altın kaplama fiyatı 2300 tl dir

 

BUKALEMUN ALAN TARAMA ÇUBUKLARI deneyimli  Dowsers ların  çubuklar kullanarak uzun yıllar elde edilen bilgi birikimi ile dizayn edilmiştir. Kaliteli, dayanıklılık ve performans açısından daha iyi bir Arama  çubuğu oluşturmak için hedef belirlendi.

Çalışma sırasında BUKALEMUN  çubuklar seçilen hazine veya mineral yönünü ortaya çıkarmak için serbestçe  hareketlenir. Diğer  çubuklara  benzemez dengeli ve istikrarlıdır. BUKALMUN rüzgarlı koşullarda bile, düzensiz veya gevşek dengesiz  hareket etmez.   BUKALEMUN u  tutun ve ne kadar kararlı olduğuna şaşıracaksınız!  BUKALEMUN altın / hazinenin yerini bulduğunda, anteni kısaltın.  BUKALEMUN hedefin üstünde iken  dairesel  hareketler  yapar.

Hedef seçmek için  BUKALEMUN un  örnek numune  bölmesi  kullanılır.  Kullanıcı küçük bir numuneyi  Örnek  bölmesine koyar. Alet bu maddeyi arar.                       Bukalemun nasıl bulunduğu ortama göre renk değiştiriyorsa buda numune bölmesine konan malzemeye göre arama yapar

 Altın ararken Örneğin, numune içine altın parçasını konur.
BUKALEMUN ALAN TARAMA yı  Elmas, Altın, gümüş, cıva, kurşun, bakır, aramak için kullanabilirsiniz.
Numune bölmesinin Arkasındaki  güç tüpü içinde özel küçük bir miktar radyoaktif mineral cevheri numuneyi uyarmak için kullanılır. 
Güç tüpündeki RADYOAKTİF madde tarafından uyarılannumune bölmesindeki malzemenin frekansı sinyali çok yüksek dereceye  yükseltilir. çok uzun mesafeye etki eder. 


BUKALEMUN ALAN TARAMA ÇUBUKLARI büyük veya çok küçük hazineler aramak için. Anten uzunluğu göre ayarlanabilir. uzun menzilli hedefler için uzun anten. Yaklaşınca anten kısaltın.